Aktualności

Doroczna Nagroda Fundacji, list prof. Jerzego Regulskiego

kategoria Ogólnofundacyjne | dnia 10/01/2012
Warszawa dn. 10 stycznia 2012 roku

Szanowni Państwo,

W imieniu Kapituły Dorocznej Nagrody Fundacji Rozwoju Demokracji Lokalnej zapraszam Państwa do zgłaszania kandydatur twórców działań, które przyczyniły się   do rozwoju demokracji lokalnej w Polsce.

Już po raz piąty pragniemy uhonorować autorów najwartościowszych inicjatyw w dziedzinie kultury i zachowania tradycji lokalnych, które wpłynęły na integrację społeczności lokalnych, stając się rdzeniem aktywności obywatelskiej, czynnikiem budującym tożsamość i dumę z przynależności do lokalnej wspólnoty.

W obecnej edycji Dorocznej Nagrody wyróżnimy kandydatów reprezentujących cztery kategorie: jednostki samorządu terytorialnego, samorządowe instytucje kultury, organizacje pozarządowe lub grupy obywateli oraz osoby indywidualne.

Nagroda objęta została patronatem  Narodowego Centrum Kultury i Komitetu Polskiego ds. UNESCO.

Wszelkie informacje o Dorocznej Nagrodzie (wraz z regulaminem i formularzem zgłoszeniowym) dostępne są poprzez stronę FRDL www.frdl.org.pl. Natomiast na wszelkie pytania odpowie Państwu Małgorzata Herbich, Sekretarz Kapituły.
Serdecznie Państwa pozdrawiam, życząc wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 2012 i zapraszam do zgłaszania kandydatów ze swoich środowisk

Jerzy Regulski
Przewodniczący Kapituły
Dorocznej Nagrody FRDL

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

seo.wenlink.com 售卖中
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2016 OCDL FRDL Opole