Opolskie Centrum
Demokracji Lokalnej

Opolskie Centrum
Demokracji Lokalnej

Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej

Opolskie Centrum
Demokracji Lokalnej

Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej

previous arrow
next arrow
Slider

Gra miejska pn. Tropiciele Funduszy Europejskich w województwie opolskim

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnegoi Europejskiego Funduszu Społecznego dla rozwoju Polski. Zadanie pn. „Tropiciele Funduszy Europejskich w województwie opolskim” realizowane na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego
Tropiciele i Tropicielki! 
W dniu  15 czerwca zakończyliśmy rekrutacje do gry miejskiej pn. „Tropiciele Funduszy Europejskich w województwie opolskim”. Liczba zgłoszeń przerosła nasze oczekiwania. Bardzo się cieszymy z tak dużego zainteresowania, dziękujemy wszystkim !
Zespoły, które się zakwalifikowały zapraszamy w dniu 17 czerwca na ul. Krakowską 51 do puntku startowego. Zaczynamy grę o godz.11. Oficjalne ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się o godz. 16:20 na opolskim Rynku.
—————————————————

Witajcie, drodzy tropiciele i tropicielki!
Wprawdzie ostatnio mamy pogodę kapryśną, bo deszczową, ale nie ulega wątpliwości, że bliżej nam już wszystkim do lata, czyli idealnych temperatur na piesze wędrówki. Można zatem oficjalnie ogłosić, iż sezon na tropienie czas zacząć !

W związku z tym rozpoczynamy przygotowania do gry miejskiej pn. „Tropiciele Funduszy Europejskich w województwie opolskim”, która odbędzie się 17 czerwca 2012r. w godzinach od 11:00 do 15:30 w Opolu.

Zachęcamy wszystkich do zapoznania się z Regulaminem Gry zamieszczonym poniżej, wypełniania Formularzy zgłoszeniowych i tworzenia 4 osobowych zespołów w następujących kategoriach:
– dzieci ze szkół podstawowych;
– młodzież ze szkół gimnazjalnych;
– młodzież ze szkół ponadgimnazjalnych;
– studenci.

Udział w zabawie jest bezpłatny! Mamy dla Was przygotowane atrakcyjne nagrody, które będą wręczane podczas Pikniku Europejskiego 17 czerwca 2012r na opolskim Rynku.

Czekamy na Wasze zgłoszenia! Rejestracji dokonuje się mailowo wysyłając zgłoszenie na adres: mkwiatkowska@opole.frdl.pl do dnia 15 czerwca 2012r  lub w dniu Gry (17 czerwca 2012r.) w Biurze Organizatora na ul. Krakowskiej 51, 45-018 Opole w godz. od 8:30 do 10:00.
W razie pytań zachęcamy do kontaktu pod numerem  telefonicznym 77 454 48 29  lub pod adresem mkwiatkowska@opole.frdl.pl.

– Regulamin Gry – zobacz
– Karta zgłoszeniowa do Gry – zobacz
– Zgoda rodziców lub opiekunów prawnych na udział dzieła w Grze – zobacz

Dodaj komentarz