Opolskie Centrum
Demokracji Lokalnej

Opolskie Centrum
Demokracji Lokalnej

Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej

Opolskie Centrum
Demokracji Lokalnej

Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej

previous arrow
next arrow
Slider

III Krajowy Kongres Skarbników

 

frdl-logotyp-opole-min

 

 

 

 

 

 

Szanowni Państwo,

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w III Krajowym Kongresie Forów Skarbników, organizowanym przez Fundację Rozwoju Demokracji Lokalnej oraz Krajową Radę Forów Skarbników JST, który odbędzie się w dniach 14–15 maja 2020 r. w hotelu DoubleTree by Hilton w Warszawie.

III Krajowy Kongres Forów Skarbników jest ogólnopolskim przedsięwzięciem o charakterze otwartym. Nasze zaproszenie kierujemy do wszystkich Skarbników jednostek samorządu terytorialnego w Polsce – zarówno zrzeszonych w regionalnych forach branżowych, działających przy Fundacji Rozwoju Demokracji Lokalnej, jak również tych, którzy jeszcze do nich nie należą.

Celem głównym Krajowego Kongresu Forów Skarbników jest dyskusja wokół aktualnych wyzwań stojących przed skarbnikami, wymiana doświadczeń i integracja środowiska zawodowego. Podczas Kongresu poruszone zostaną zagadnienia związane z najistotniejszymi aspektami zarządzania finansami w jednostkach samorządu terytorialnego.
Oprócz wykładów, prelekcji i paneli dyskusyjnych w programie Kongresu zostanie zarezerwowany czas także na spotkania networkingowe, pozwalające rozszerzać sieć trwałych kontaktów, sprzyjających efektywnej wymianie informacji i doświadczeń zawodowych.

Poprzednie edycje Krajowego Kongresu Forów Skarbników gromadziły blisko 400 uczestników – skarbników jednostek samorządu terytorialnego z całej Polski i licznych ekspertów krajowych. Dla wielu z nich wydarzenie było impulsem do wprowadzenia nowych, efektywnych praktyk, w których wdrażaniu pomagały zawarte podczas Kongresu znajomości.

Dlatego już dziś prosimy o zarezerwowanie terminu w swoim kalendarzu i przybycie na III Krajowy Kongres Forów Skarbników w Warszawie. Wszelkie nowe informacje o programie będziemy zamieszczać na stronie Kongresu: www.kongresskarbnikow.pl

Zaproszenie

Ramowa tematyka

Karta zgłoszenia

Zachęcamy do zapoznania się z relacjami z ubiegłorocznego II Krajowego Kongresu Skarbników:

II Krajowy Kongresie Forów Skarbników odbył się w dniach 21-22 maja 2019 roku w Warszawie . Kongres zgromadził 450 skarbników jednostek samorządu terytorialnego z całej Polski, ekspertów i działaczy samorządowych. Blisko 96% uczestników ubiegłorocznego Kongresu Skarbników uznało, że w stopniu wysokim lub bardzo wysokim spełnił on ich oczekiwania, a wszyscy badani odpowiedzieli, że Krajowy Kongres Forów Skarbników powinien być kontynuowany. Wśród najwyżej ocenionych elementów Kongresu znalazł się dobór prelegentów oraz możliwość integracji uczestników.

Galeria Kongresu:
http://www.kongresskarbnikow.pl/galeria/

Film z II Krajowego Kongresu Skarbników:
https://bit.ly/2ZG7j4v

Kanał na Youtube z Filmami z Kongresu:
https://bit.ly/