Aktualności

Nowy projekt dla branży meblarskiej

kategoria Komunikaty | dnia 18/07/2013

KooperacjaLogo_2

Opolskie Centrum Demokracji Lokalnej FRDL rozpoczęło realizację projektu dedykowanego branży meblarskiej z terenu województwa opolskiego.

Projekt pn. „Kooperacja świata nauki i biznesu sektora meblarskiego w województwie opolskim” kierowany jest do przedsiębiorstw, pracowników przedsiębiorstw związanych z branżą meblarską z naszego regionu, naukowców z opolskich uczelni oraz ekspertów spoza regionu.

Zaplanowane działania w projekcie to m.in.:

– staże i szkolenia dla pracowników przedsiębiorstw w jednostkach naukowych oraz szkolenia dla naukowców w przedsiębiorstwach;

– tymczasowe zatrudnienie wysoko wykwalifikowanego personelu w przedsiębiorstwach z branży meblarskiej,

– szkolenia dla pracowników firm z branży meblarskiej;

– publikacja branżowego poradnika oraz inne działania upowszechniające, w tym organizacja konferencji.

Projekt ma na celu wzrost transferu wiedzy i wzmocnienie powiązań sfery B + R z przedsiębiorcami z branży meblarskiej w województwie opolskim. Efektami m.in. staży mają być propozycje innowacyjnych rozwiązań, które będą mogły być z powodzeniem stosowane w firmach meblarskich.

W sierpniu ruszy rekrutacja do wszystkich działań projektowych. Więcej informacji o formach wsparcia i rekrutacji już wkrótce na stronie projektu: www.naukaibiznes.opole.frdl.pl (strona zostanie uruchomiona z początkiem sierpnia 2013r.)

Osoby do kontaktu:

Joanna Kucharska: jkucharska@opole.frdl.pl

Magdalena Kwiatkowska: mkwiatkowska@opole.frdl.pl

tel. (077) 454-48-29

logo_dol_www

seo.wenlink.com 售卖中
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2016 OCDL FRDL Opole