Opolskie Centrum
Demokracji Lokalnej

Opolskie Centrum
Demokracji Lokalnej

Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej

Opolskie Centrum
Demokracji Lokalnej

Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej

previous arrow
next arrow
Slider

Portal www.euroliniaplus.pl

Portal i magazyn są częścią projektu koordynowanego przez Fundację Rozwoju Demokracji Lokalnej, mającego ułatwić przygotowane wniosków o dotacje unijne grupom społecznym, które w latach 2007-2013 po raz pierwszy mogą samodzielnie składać wnioski. Akcja informacyjna ma także pomóc tym, którzy byli dotychczas mniej aktywni i skuteczni w pozyskiwaniu unijnych dotacji. Innowacyjność portalu i magazynu „Eurolinia Plus” polega na stworzeniu dla każdej z 15 wybranych grup społecznych dedykowanego jej odcinka magazynu telewizyjnego, odrębnego forum dyskusyjnego oraz interaktywnej zakładki tematycznej.

Dzięki temu możliwa będzie przejrzysta prezentacja dostępnych programów operacyjnych pod kątem potrzeb konkretnej grupy społecznej. Premierowe odcinki magazynu telewizyjnego „Eurolinia Plus” ukazywać się będą co tydzień we czwartki (o godz. 19.45) na antenie TV Biznes. Po emisji na żywo odcinki „Eurolinii Plus” trafiać będą na stronę portalu www.euroliniaplus.pl .

W portalu oprócz filmów, znajdą się praktyczne informacje o funduszach, fora dyskusyjne, wyszukiwarka ogłoszeń o konkursach, oraz przykłady najlepszych projektów, zrealizowanych dzięki nim w ubiegłych latach. Projekt „Eurolinia Plus” realizowany jest przez Fundację Rozwoju Fundacji Lokalnej we współpracy z Media Biznes Sp. z o.o., wydawcą kanału TV Biznes oraz PAP Serwisem Samorządowym. Projekt trwać będzie do końca czerwca 2008 r. W tym czasie ukaże się 20 odcinków magazynu „Eurolinia Plus”.

Dodaj komentarz