Opolskie Centrum
Demokracji Lokalnej

Opolskie Centrum
Demokracji Lokalnej

Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej

Opolskie Centrum
Demokracji Lokalnej

Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej

previous arrow
next arrow
Slider

Warsztaty dla otoczenia szkół i przedszkoli

Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej, pragną zaprosić na  bezpłatne warsztaty, realizowane w ramach ogólnopolskiego, systemowego  projektu „Szkoła Współpracy” dla tzw. otoczenia szkół i przedszkoli czyli przedstawicieli samorządów, organizacji pozarządowych, pracodawców i innych instytucji związanych z edukacją.

 Miejsce realizacji warsztatów:

24.11.2014 r. – Strzelce Opolskie
10.12.2014 r. – Opole

Szkoła Współpracy

Podstawowym celem warsztatów jest zapewnienie w otoczeniu szkół/przedszkoli osób, które będą miały wiedzę na temat projektu i będą mogły współdziałać ze szkołą/przedszkolem we wdrażaniu działań na rzecz społeczności lokalnej i we wzmacnianiu współpracy pomiędzy uczniami, rodzicami i nauczycielami.

Aby zgłosić swój udział w warsztatach wystarczy kliknąć na link i wypełnić formularz rekrutacyjny. Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem rekrutacji i harmonogramem warsztatów, które znajdą Państwo nad formularzem.

Szczegółowe informacje dotyczące warsztatów (formularz rekrutacji, terminy i miejsca) znajdują się w na oficjalnej stronie projektu: www.szkolawspolpracy.pl