Opolskie Centrum
Demokracji Lokalnej

Opolskie Centrum
Demokracji Lokalnej

Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej

Opolskie Centrum
Demokracji Lokalnej

Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej

previous arrow
next arrow
Slider

Zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniach online i webinariach FRDL!

Od 24 marca 2020 ruszył cykl szkoleń on-line.

Wystarczy przesłać formularz zgłoszeniowy na wybrane szkolenie i kliknąć w przesłany zwrotnie link do połączenia. Zapraszamy!

Ze względu na zaistniałą sytuację występującego w kraju zagrożenia epidemiologicznego, Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej im. Jerzego Regulskiego zachęca do wzięcia udziału w szkoleniach online. Od przyszłego tygodnia rusza cykl szkoleń online w formie webinariów. Ponieważ formuła webinariów zakłada prezentowanie przez trenera treści na żywo (trener oraz wyświetlane przez niego materiały takie jak prezentacja, filmy, dokumenty będą widoczne za pomocą transmitowanego obrazu), zatem będzie możliwość zadawania pytań na czacie lub porozumienia się z innymi uczestnikami w czasie rzeczywisty.

Korzystanie z naszych webinariów jest bardzo proste. Platforma, na której odbywa się webinarium, jest dostępna bezpośrednio przez przeglądarkę internetową, np. Google Chrome lub inną. Potrzebny jest jedynie komputer z dostępem do Internetu (kamera i mikrofon nie są konieczne).Jeżeli po raz pierwszy korzystają Państwo z naszego webinarium proponujemy sprawdzenie przed szkoleniem połączenia krok po kroku wspólnie z pracownikiem naszego Ośrodka. Po odbytym szkoleniu otrzymają Państwo mailem materiały szkoleniowe a certyfikat ukończenia szkolenia zostanie przesłany, w zależności od Państwa preferencji, pocztą lub mailem.

Nasze szkolenia on-line wyróżnia to, że prowadzone są z najlepszymi trenerami, ekspertami, praktykami, z którymi Fundacja współpracuje od lat.

Zapraszamy.