Opolskie Centrum
Demokracji Lokalnej

Opolskie Centrum
Demokracji Lokalnej

Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej

Opolskie Centrum
Demokracji Lokalnej

Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej

previous arrow
next arrow
Slider

Zaproszenie na konferencję pn.Współdziałanie międzysektorowe szansą na rozwój społeczeństwa obywatelskiego

Zarząd Województwa Opolskiego serdecznie zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz administracji samorządowej z terenu województwa opolskiego do udziału w konferencji pn.„Współdziałanie międzysektorowe szansą na rozwój społeczeństwa obywatelskiego”, która odbędzie się w dniu 25 czerwca 2014 r. o godz. 12.30.

Konferencja organizowana jest w związku z rozpoczęciem przez Województwo Opolskie w Partnerstwie z Organizacjami Pozarządowymi projektu pn. „Województwo Opolskie otwarte na współpracę z NGO’s” .

Partnerami Województwa Opolskiego w realizacji projektu są:

  • Opolskie Centrum Demokracji Lokalnej
  • Opolskie Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych
  • Dom Współpracy Polsko – Niemieckiej

Podczas konferencji zaprezentowany zostanie m.in. projekt internetowej platformy współpracy pomiędzy NGO i Jednostkami Samorządu Terytorialnego Województwa Opolskiego.

Szczegółowy program konferencji dostępny jest na stronie www.opolskie.pl

Konferencja odbędzie się 25 czerwca 2014 r. o godz. 12.30 w Sali Konferencyjnej im. Orła Białego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego ul. Piastowska 14 – Ostrówek, 45-082 Opole.

Udział w konferencji należy potwierdzić do dnia 23 czerwca br. na adres i.podobinska@opolskie.pl lub pod nr telefonu 77 / 54 16 593

program konferencji