Aktualności

Zaproszenie na konferencję pn.Współdziałanie międzysektorowe szansą na rozwój społeczeństwa obywatelskiego

kategoria Komunikaty | dnia 12/06/2014

Zarząd Województwa Opolskiego serdecznie zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz administracji samorządowej z terenu województwa opolskiego do udziału w konferencji pn.„Współdziałanie międzysektorowe szansą na rozwój społeczeństwa obywatelskiego”, która odbędzie się w dniu 25 czerwca 2014 r. o godz. 12.30.

Konferencja organizowana jest w związku z rozpoczęciem przez Województwo Opolskie w Partnerstwie z Organizacjami Pozarządowymi projektu pn. „Województwo Opolskie otwarte na współpracę z NGO’s” .

Partnerami Województwa Opolskiego w realizacji projektu są:

  • Opolskie Centrum Demokracji Lokalnej
  • Opolskie Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych
  • Dom Współpracy Polsko – Niemieckiej

Podczas konferencji zaprezentowany zostanie m.in. projekt internetowej platformy współpracy pomiędzy NGO i Jednostkami Samorządu Terytorialnego Województwa Opolskiego.

Szczegółowy program konferencji dostępny jest na stronie www.opolskie.pl

Konferencja odbędzie się 25 czerwca 2014 r. o godz. 12.30 w Sali Konferencyjnej im. Orła Białego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego ul. Piastowska 14 – Ostrówek, 45-082 Opole.

Udział w konferencji należy potwierdzić do dnia 23 czerwca br. na adres i.podobinska@opolskie.pl lub pod nr telefonu 77 / 54 16 593

program konferencji 

seo.wenlink.com 售卖中
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2016 OCDL FRDL Opole